Amerika Kolejleri | Sertifika Programları

Rüyalar ülkesi Amerika Birleşik Devletlerinde eğitim almak sandığınızdan daha kolay olabilir! Eşsiz eğitim programları ve uluslararası saygınlığıyla eşsiz fırsatlar sunan Amerika kolejleri, öğrencilere başarı dolu bir geleceğin kapısını aralıyor.

Ağırlıklı olarak mesleki eğitim sunan Amerika sertifika programlarında benzersiz deneyimler yaşayabilirsiniz. Tüm dünya’da geçerli olan ve saygınlıkla karşılanan sertifika programlarıyla iş yaşamınıza bir adım önde başlayın.

 Amerika Sertifika Programları Ücretleri

Amerika sertifika programları ücretleri sanılanın aksine, Amerika’da üniversite okumaya nazaran çok daha ekonomiktir. Elbette Amerika sertifika programları ücretlerini etkileyen birçok faktör vardır. Hangi okulda veya hangi bölümde eğitim almak istediğiniz gibi birçok seçenek Amerika sertifika programları ücretlerini etkilemektedir.

Yıllık ortalama ücretleri 14.000$ ile 20.000$ arasında değişiklik göstermektedir.

Amerika’da Sertifika Eğitimi Süresince Konaklama

Amerika sertifika programında eğitim aldığınız süre boyunca en önemli konulardan biriside şüphesiz konaklama seçenekleridir.

Amerika’da eğitim aldığınız süre boyunca size birçok farklı konaklama seçeneği sunulmaktadır.

Aile Yanı Konaklama: En popüler olan ve Eğitim Acentesi olarak bizim tavsiye ettiğimiz konaklama türüdür. Amerika dil okullarını tercih eden öğrenciler çoğunlukla aile yanı konaklamayı tercih etmektedirler.  Amerikalı ailelerin yanında konaklayacağınız aile tamamen Amerikalıdır. özellikle İngilizce pratiği açısından oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Yurt Konaklama: Öğrencilerin tercih ettiği bir diğer alternatifte yurtta konaklamadır. Sizler gibi İngilizce öğrenmeye gelecek kişilerle aynı odada kalırsınız. Güzel dostluklar kurmanız için iyi bir seçenek olabilir. Ancak yapacağınız pratiğin kalitesi yüksek olmayacaktır.

Daire Kiralama: Yine aynı sıklıkta tercih edilen konaklama türlerinden birisidir. Ancak en masraflı konaklama türüdür. En konforlu konaklama türüne karşı, oldukça masraflı bir seçenek olabilir.

Otel’de Konaklama: En konforlu seçeneklerden birisidir. Ancak uzun süre kalacağınızı düşünürsek Amerika dil okulları süresi boyunca otel’de konaklama masrafları oldukça yorucu olabilir.

Amerika’da Kolej Eğitimi Almak, Kolejler Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 

 Bir cevap yazın