• EA Eğitim Acentesi

Benzersiz imkanlar sunan EF dil okulları, başta ekonomik eğitim programlar olmak üzere birçok avantaj sunmaktadır. Zengin ve esnek programları sayesinde benzersiz deneyimler elde edeceksiniz.

EF İrlanda Dil Okulları

Okulumuz, Dublin’in merkezine sadece on dakika uzaklıktaki Fitzwilliam Square’de bulunuyor.

Şehir merkezine yakın güzel ve tarihi bir binada yer alıyor

Şık tasarımlı iç mekanda büyük bir öğrenci salonu, oyun odası ve kafeterya bulunuyor

Kafe tarzı açık verandası bulunuyor

Temple Bar bölgesine, Trinity College ve St. Patrick’s Katedrali’ne 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir

Toplu ulaşım bağlantılarına yakın bir konumda bulunuyor

Trinity College’ın tarihi dokusundan, Temple Bar District’teki publara kadar İrlanda’nın başkentini keşfedin. Şehrin misafirperverliğiyle tanınan dost canlısı halkıyla tanışarak İngilizcenizi geliştirin.

Neden EF İrlanda Dil Okulları

Uluslararası geleceğinizi başlatın
Güvenilir Genel Programımız, yurtdışında eğitim deneyiminizin başladığı yerdir.Sınır eğitiminizi akademik projelerle birleştirirken hem sınıfta hem de sınıf dışında öğreneceksiniz – Geleceğinizi başlatmak için zengin bilgi birikimi.Gerekli tüm öğeler
Bir dilde iyi bir anlayış ve gerekli becerileri kazanın. Dersler, sınıf ve çevrimiçi öğrenmeyi harmanlayarak sabah ve öğleden sonra yapılır. Programınızı staj veya gönüllü deneyim ile tamamlayabilirsiniz.
Özel akademik projeler
Programınız süresince, proje çalışması yapacağınızdan, öğrendiğiniz ve akademik bir alandaki durumunuzu gösteren bir portföy oluşturacaksınız. Arenada, gelecekteki işverenlere programınız sırasında ulaştığınız şeyi göstermenin ideal yolu.Sınıfın dışında çalışma
Sınıf çalışmalarınızı, kullanacağınız akademik gezilerle zenginleştireceksiniz. Proje çalışmanızın bir parçasını oluşturmak için – sınıfta sunum yapmak için şans bile edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir