İrlanda öğrenci vizesi başvurusu gerçekleştirilirken adımların tamamı doğru atılmalı, başvurular eksiksiz olarak gerçekleştirilmelidir. İrlanda uzun dönem öğrenci vizesi 90 gün ve 90 günün üzerinde İrlanda’da eğitim alacak öğrencilerin ihtiyaçları vardır.

Başta İrlanda dil okulları olmak üzere eğitim programlarına katılım sağlayan tüm öğrencilerin İrlanda vizesi başvurusu yapma zorunluluğu vardır. Ancak İrlanda öğrenci vizesi ile Schengen vizesi karıştırılmamalıdır. Çünkü ikisi farklı vize kategorileridir.

 İrlanda Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İrlanda öğrenci vizesi hakkında merak edilen birçok farklı soru işareti vardır. Özellikle “İrlanda vizesi ne kadar sürede çıkar?”, “İrlanda vizesi nasıl alınır ?” gibi birçok soru öğrenciler tarafından sorulmaktadır.

İrlanda vizesi başvurunuzu EA Eğitim Acentesi alanında uzman danışmanlarıyla birlikte güvenle gerçekleştirmektedir. İrlanda Vizesi hakkında detaylı bilgi almak, başvurunuzu güvenle gerçekleştirmek için iletişime geçiniz.

Yeşil Pasaportum Var. İrlanda Öğrenci Vizesi Almam Gerekiyor Mu?

Ancak kısa süreli ve sadece turizm amaçlı seyahat eden kişilerin vize başvurusu yapmasına gerek yoktur. İrlanda’da eğitim alacak kişiler yeşil pasaporta sahip olsa bile İrlanda vizesi başvurusu yapmak zorundadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir