• EA Eğitim Acentesi

İrlanda’nın benzersiz şehirleri arasında olan Dublin’de yer alan ISI dil okulları: Öğrencilerimize birçok avantaj sunuyor. Ücretsiz başvuru gerçekleştirmek için; Alanında uzman danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. 

ISI Dublin Dil Okulları

2001 yılında kurulan ve faaliyete geçen  ISI (International School of English) ülkenin kalbi Dublin’de yer almaktadır. Şehir merkezinde yer alan okul, İrlanda eğitim bakanlığı ve ACELS tarafınca onaylı dil okulları arasında yer almaktadır.

İrlanda Dil Okulu Başvuruları Deneyim Ve Güven Gerektirir. EA Eğitim Acentesinin alanında uzman danışmanlarıyla başvurunuzu Güvenle Gerçekleştirin!

18. yüz yıldan kalan bina modernize edilmiş ve şık bir binada faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda oldukça zengin eğitim programlarına sahiptir. Genel İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge üniversitesi sınavlarına hazırlık, Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi  gibi birçok farklı alanda eğitim vermektedir.

Haftalık eğitim saati seçimi öğrencilere bırakılmıştır. Seçim konusunda oldukça cömert olan okul; 15, 20, 25, 30 saat şeklinde düzenleniyor ve bu programlara her Pazartesi başlanabiliyor.

Konaklayacağınız adreslerin tamamı: Okula 10-25 dakika mesafe aralığında yer almaktadır. Aile yanında, yurtta veya rezidansta kalma şansına sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir