• EA Eğitim Acentesi

Kaliteli ve ekonomik eğitim almak isteyen öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği okullar arasında LSI dil okulları’da yer alıyor.

Amerika’da 4 merkezi bulunan okul, öğrencilerine konfor dolu ve İngilizce’yi ana diliniz gibi öğrenebileceğiniz eğitim programları sunuyor.

Amerika Dil Okullarına Başvuru Yapmak Deneyim Ve Güven Gerektirir. EA Eğitim Acentesinin alanında uzman danışmanlarıyla güvenle başvurun!

LSI Amerika Dil Okulları

Amerika’da birçok kampüsü olan LSI Amerika dil okulları, sunduğu eşsiz programlar ve ekonomik eğitim ücretlerinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Boston LSI Dil Okulları;

Boston, eyaletinin bitişiğinde, New England bölgesinin merkezinde yer almaktadır. 400’ün üzerinde üniversite,dil okulu ve eğitim kurumlarına sahip olan şehir; Eğitim merkezi olarak bilinmektedir.
Sonbahar yapraklarının yılın her döneminde oluşturduğu kendine has nefes kesici renkleri ile New England, ziyaret etmesi çok güzel bir yerdir.

New York

ABD’nin en büyük iş ve kültür merkezi olan New York, Amerikan tarihinde üstlenmiş olduğu lider rolü ve köklü geleneğinden gurur duyan bir şehirdir. Ticaretten politikaya, baleden spor etkinliklerine, New York’ta aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Adalar şehri olan New York’ta beş ilçe bulunmaktadır: Manhattan, Brooklyn, Queens, Staten Island, ve the Bronx. Şehrin merkezinde yer alan Manhattan yaklaşık 12 mil uzunluğunda ve 3 mil genişliğinde dar bir adadır ve herkesin gitmek isteyeceği bir yerdir. Manhattan’a çevre ilçelerden ve bölgelerden her sabah iş ve eğlence nedeniyle çok sayıda insan gelmektedir.

Central Park, Fifth Avenue ve Alışveriş Bölgesi, Broadway ve Tiyatro Bölgesi, Greenwich Kasabası/SoHo ve Sanatçılar Bölgesi, ve ayrıca Wall Street Borsası Manhattan’da yer almaktadır. Ek olarak, New York’u meşhur bir yer haline getiren çok sayıda mükemmel müze, restoran ve Özgürlük Heykeli, Birleşmiş Milletler ve Empire State Binası gibi manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.

San Diego

Kaliforniya’nın en güneyindeki bölgede, güzel ve doğal bir limanda yer alan San Diego, Pasifik’in en güzel kumlu sahillerinden birinde yüzme, sörf, rüzgar sörfü ve bisiklet imkanları sunmaktadır. Yakın mesafedeki dağlar ve Nevada çölleri tezat bir manzara oluşturmakta ve farklı aktivite olanakları sağlamaktadır. Los Angeles, Las Vegas ve Büyük Kanyon’a San Diego’dan kolaylıkla gidilmektedir ve Meksika sınırı araçla yalnızca 45 dakikalık mesafededir.

San Francisco/Berkeley

Dünyaca ünlü Kaliforniya Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Berkeley, San Francisco körfezi boyunca uzanan renkli, samimi, öğrenci odaklı bir şehirdir. Kuzey Kaliforniya’da yer alan San Francisco Körfez Bölgesi, ziyaretçilerine birbirinden değerli meşhur cazibe yerleri ve turistik alanlar sunmaktadır. Güzel parklar, muhteşem restoranlar ve alışveriş imkanlarına sahip olan Berkeley’den San Francisco’ya yalnızca kısa bir otobüs veya tren yolculuğu ile ulaşılabilir. Kuzeyi ve Güneyinde, 1849 yılında altının keşfedildiği yer olan Gold Country bulunmaktadır. Yosemite ve Sequoia Ulusal Parkları’na ise araçla kısa sürede gidilebilir.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir